BĄDŹ SOBĄ, ŁADUJ DOBREM!
AKCJA CHARYTATYWNA POMAGAJ Z PLUSEM
Pomagaj z Plusem to akcja charytatywna, w której klienci Plusa na Kartę mogą wesprzeć osiem fundacji – w tym również FUNDACJĘ RODZIN ADOPCYJNYCH. Wystarczy, że wskażą jedną z nich (jesteśmy na pozycji 8) i doładują konto, a Plus przekaże jej równowartość 10% każdego doładowania. Wspieranie fundacji nic nie kosztuje klientów. Wszystkie środki z doładowania pozostają na koncie klienta, a pieniądze w całości przekazuje Plus. Zasada jest prosta - im większa jest kwota doładowania, tym więcej Plus przekazuje fundacjom.

Akcja Pomagaj z Plusem rozpoczęła się 19 listopada i będzie wspierana kampanią z udziałem Maćka Rocka pod hasłem „Bądź sobą, ładuj dobrem!”.

By „być sobą i ładować dobrem” wystarczy tylko wpisać kod przypisany do fundacji, którą chcemy wesprzeć i doładować swoje konto dowolną kwotą. Kod wystarczy wpisać przed pierwszym doładowaniu, a do końca akcji Plus po każdym doładowaniu przekaże 10% jego równowartości na rzecz wskazanej fundacji. W trakcie akcji klient może zarówno zmienić fundację, jak i wcześniej zrezygnować z uczestnictwa.

W akacji bierze udział osiem fundacji:

· Fundacja Rodzin Adopcyjnych,
· Fundacja Polsat,
· Fundacja Radia ZET,
· Fundacja Świętego Mikołaja,
· Fundacja Przyjaciółka,
· Stowarzyszenie Wiosna (Szlachetna Paczka),
· Fundacja Edukacyjna Romana Czerneckiego (EFC),
· Fundacja Herosi.
„Wybraliśmy do współpracy fundacje zajmujące się wspieraniem przede wszystkim dzieci. Święta to szczególny czas i chcemy, by choć trochę ich magii dotarło szczególnie do tych, którzy potrzebują wsparcia.” – mówi Tobias Solorz, członek Zarządu Polkomtelu i dodaje – „Hasłem akcji jest „Bądź sobą, ładuj dobrem!” i wystarczy tylko chcieć, by wziąć w niej udział.”

Akcja charytatywna Pomagaj z Plusem będzie trwała do 31 grudnia br. Więcej informacji o akcji oraz biorących w niej udział fundacjach znajduje się na specjalnej stronie internetowej www.pomagajzplusem.pl

Pobierz dodatkowe materiały
Ulotka
Instrukcja - jak wesprzeć fundację
Baner akcji charytatywnej

SERDECZNIE ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI „BĄDŹ SOBĄ, ŁADUJ DOBREM!”
Nazwa banku i numer konta bankowego: Bank Millennium S.A. PL 10 1160 2202 0000 0000 6084 1643
Nr SWIFT: BIGBPLPW

Kontakt bezpośredni: Wojciech Pytel (Prezes Zarządu) - 601 200 324 (sprawy prawne), Izabella Ratyńska (Dyrektor Biura Fundacji, psycholog) – 603 771 400 (kontakt dla rodzin, grupy wsparcia, kontakt dla mediów), Wojciech Sperkowski (Rada Fundacji) - 601 243 753 (firmy), Agata Paczuska (Pracownik Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego) – (22) 779 48 38 (wolontariat – czwartki 10-17), Kinga Błaszczyk (Administracja) – 506 380 574 (dary rzeczowe, darczyńcy).

Zobacz nasz profil na Facebook'u
  Fundacja Rodzin Adopcyjnych
ul. Nowogrodzka 49, IIIp.
00-695 Warszawa,
tel./fax: (022) 522 84 16, 603 771 400,
fundacja@adopcja.org.pl